Zapowiedź 19. kolejki: Zjednoczeni Piotrków Kujawski vs Wzgórze Raciążek

Już w sobotę o godzinie 17:00, Wzgórze będzie rozgrywać swoje drugie spotkanie wyjazdowe rundy wiosennej. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół Zjednoczonych Piotrków Kujawski.

Gospodarze jutrzejszej potyczki, udanie weszli w drugą połowę sezonu, ogrywając na własnym terenie znakomicie spisującego się w sparingach Lidera Włocławek (2:1), ale nie udało im się rozpocząć zwycięskiej serii, ponieważ polegli w Kowalu, w pojedynku z miejscowym Kujawiakiem, aż 3:0

Aktualnie, nasi jutrzejsi rywale znajdują się dwie lokaty nad nami, posiadając 18 punktów. Wzgórze po pewnym zwycięstwie z Notecią Gębice (4:0), odbiło się nieco od ligowego dna i aktualnie zajmuje 15 pozycję, z 15 punktami na koncie. Cofnijmy się nieco wstecz. W 4. kolejce Wzgórze, po bardzo dobrym meczu, pokonało na własnym terenie Zjednoczonych 3:0, więc w sobotę zespół Zjednoczonych będzie mieć okazję do rewanżu.

Do Piotrkowa jedziemy w mocno osłabionym składzie, wielu zawodników zabraknie z powodów prywatnych. Mecz ten jest bardzo ważny z racji sąsiadującej pozycji obu drużyn, gramy o przysłowiowe "6 punktów", mimo osłabionego składu, będziemy walczyć o pełną pulę.