Wiosenna inauguracja: Mień Lipno vs Wzgórze Raciążek

Już 19 marca o godzinie 15:00 Wzgórze zainauguruje rozgrywki rundy wiosennej. Pierwszy mecz "zielono-biali" rozegrają na wyjeździe z Mieniem Lipno. Mień aktualnie zajmuje szóstą lokatę z 23 punktami na koncie (7:5:7). Zespół z Lipna w przerwie między rundami również zmienił trenera. Odeszło kilku zawodników, w tym kapitan Maciej Serafin. Cofnijmy się jednak nieco wstecz. Mecz z rudny jesiennej, rozgrywany w Raciążku zakończył się zwycięstwem przyjezdnych (w niecodziennych okolicznościach) 4:2. Zespół z Lipna rozegrał 7 meczów kontrolnych, poniżej prezentujemy wyniki.

• Kujawiak Kowal 3:1 Mień Lipno
  • Mień Lipno 3:0 Cukrownik Fabianki
  • Mień Lipno 2:2 Sokół Radomin
  • MGKS Lubraniec 0:0 Mień Lipno
  • Flisak Złotoria 3:0 Mień Lipno
  • Goplania Inowrocław 3:2 Mień Lipno
  • Mień Lipno 4:1 Wiślanin Bobrowniki

Sobotni pojedynek, to wielka niewiadoma. Mień jest faworytem z racji wyższego miejsca w tabeli oraz atutu własnego boiska, jednak do końca nie wiadomo, czy nowy szkoleniowiec, Dariusz Szulczewski poukładał zespół po odejściu kilku kluczowych zawodników.  Mimo tego, że jesteśmy skazywani na pożarcie, należy postawić sprawę jasno, jedziemy z podniesionymi głowami i walczymy o komplet punktów!

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku ! Tam będzie przeprowadzona relacja tekstowa LIVE z meczu ! :)