Pewna wygrana ze Zgodą Chodecz na inaugurację A - klasy !!!

W pierwszym meczu inauguracyjnym włocławskiej A - klasy pewnie pokonujemy na wyjeździe Zgodę Chodecz 4-2 !

Mecz rozpoczął się z 15 - minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu murawy i nieprzygotowanego boiska (mocne opady deszczu). Pierwsze minuty były bardzo nerwowe i było to widać w szeregach obu zespołów. Z minuty na minutę nasi zawodnicy coraz bardziej się rozkręcali. Do przerwy wynik 0-0.

Druga połowa to grad bramek. Po nudnej pierwszej odsłonie spotkanie obie drużyny ruszyły żwawo do ataków. Pierwszą bramkę dla Wzgórza w nowym sezonie strzelił Bartosz Rutecki po fatalnym w skutkach błędzie bramkarza Zgody. Gospodarze ledwie 2 minuty później wyrównali po ładnym strzale z daleka. Dalsza część drugiej połowy to dominacja naszych zawodników. Efektem były bramki: Umerlika, Przemka Ruteckiego oraz Patryka Zapca. W końcówce meczu gospodarze zdołali zdobyć bramkę na 2-4 z rzutu karnego.

Wypowiedz naszego kapitana Karola Latopolskiego po meczu : -Graliśmy pierwszy raz w tym ustawieniu. Był to ciężki mecz, przeciwnik postawił trudne warunki. Boisko też nie było najwyższej jakości. Naprawdę ciężko się grało, lecz trochę szczęścia nam dopisało. Szczęście sprzyja lepszym! :)

Wzgórze Raciążek:Dwojak Patryk – Nasiński Kacper, Latopolski Karol, Wiśniewski Krzysztof, Umerlik Szymon – Olejnik Tomasz, Graczyk Mateusz, Rutecki Bartosz, Chojnacki Piotr – Zapiec Patryk, Chojnacki Stanisław
Na zmianę:Waszak Michał, Zwierzchowski Tomasz, Rutecki Przemysław, Janowski Piotr